Social Media

Vrijdag 28 maart

Geplaatst op: 08-06-2022

Academie Rolduc over het concilie van Nicea

In 2025 herdenken wij dat 1700 jaar geleden (in 325) het eerste oecumenisch concilie heeft plaatsgevonden in Nicea. Pater norbertijn Dr. Kris De Brabander spreekt hierover tijdens een lezing van Academie Rolduc op vrijdag 28 maart.

Lees ook

Rosaprocessie Sittard: Familie Sint-Rosa komt

De Sint-Rosaprocessie in Sittard krijgt dit jaar een bijzonder tintje. Niet alleen wordt dit het eerste optreden van Mgr. Van den Hout in Limburg, er komen ook speciale gasten uit Spanje: twee (verre) familielen van de heilige Rosa. En Sittard heeft een nieuwe reliek van de stadspatrones gekregen.

Zaterdag 24 augustus 

Taizéviering in teken Sint-Rosa in Sittard 

Op zaterdagavond 24 augustus om 19.00 uur organiseert de parochie H. Hart te Overhoven een Taizé-viering in de H. Hartkerk Overhoven, Geldersestraat 37 Sittard. Deze Taizéviering staat in het teken van stadspatrones H. Rosa van Lima.